Menu
Alışveriş Sepetiniz

Tüm Ürünlerimiz Hakiki Deriden Yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz özel anlaşmamız olan Aras veya MNG kargo firması ile gönderilmektedir. Özel anlaşmamız sayesinde hızlı gönderim yapmaktadırlar. Ancak siparişinize istinaden dilediğiniz kargo firmasını da bize belirtebilirsiniz. 

Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna kadar her yerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.
Siparişiniz, kargo firmasına teslim edilmesinin ardından gönderilen bölgeye göre ortalama 2 iş günü içerisinde teslim edilir.
Ürünlerimiz sabit fiyatlı kargodur. Sipariş aşamasında 20 TL kargo ücreti tahsil edilir. Böylelikle kargonuzu alırken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca sepet tutarı 300 TL ve üstünü geçtiyse kargonuz bedava olmaktadır.

0545 862 7314 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişinizin kargodaki durumunu öğrenebilirsiniz.

0545 862 7314 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik söz konusuysa Müşteri Temsilcimiz bu aksiliği çözerek sizlere yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz tamamen 1. sınıf hakiki deriden yapılmaktadır. 

Özel eşyalarınız için deri kılıf yapabiliyoruz. Ancak bunun için önce bizimle iletişime geçip ürününüz fotoğraf ve boyutlarını detaylıca incelememiz gerekmektedir. Daha sonra isteklerinize özel bir deri kılıf çalışması ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular